Новини

07 липня 2018 року. Начальник Житомирського МУВГ Дяченко А.М разом з представниками Житомирського обласного управління водних ресурсів прийняли участь у заходах присвячених міжнародному Дню Дніпра, які проходили на Поштовій площі в м. Києві.

25 червня 2018 року. На виконання наказу Облводресурсів № 13 від 02.02.218 року про основні напрямки роботи завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області та регіональної програми робіт з розчистки та регулювання русел річок Житомирської області на 2018-2021 роки Житомирським МУВГ здійснюється очистка міжгосподарських меліоративних каналів г.д. с. Гадзинка, Глубочицької сільської ради, Житомирського району.

12 чераня 2018 року ремонтувальниками русловими Черняхівської ЕД Житомирського МУВГ виконано роботи з механізованої окоски меліоративного каналу МК-3 в с.Троковичі Черняхівського району Житомирської області.

30 травня 2018 року у приміщені Житомирського МУВГ відбулися заходи з нагоди професійного свята – Дня працівників водного господарства. З привітальним словом звернулися головний спеціаліст сектору з управління персоналом Держводагентства М. Котнюк, начальник управління В. Азима та вручили нагороди працівникам за значний особистий внесок у розвиток водогосподарсько-меліоративного комплексу області,сумлінну працю та високий професіоналізм.

03 травня 2018 року під головуванням начальника Житомирського обласного управління водних ресурсів Василя Азими відбулося засідання колегії обласного управління водних ресурсів, на якому розглядалися питання:

- щодо пропуску повені 2018 року;
- виконання поточного ремонту за 4 місяці 2018 року згідно наданого на затвердження переліку об’єктів поточного ремонту відповідно до доведених лімітів фінансування на 2018 рік;
- про зміну організаційної структури водогосподарських організацій Житомирського облводресурсів.

У засіданні колегії прийняв участь начальник ЖМУВГ, А.М.Дяченко.

23 квітня 2014 року в Житомирському міжрайонному управлінні водного господарства були проведені збори, пов’язані із вшануванням пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, постраждалих та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та 32-ою річницею Чорнобильської катастрофи. На зборах були обговорені проблеми і труднощі, інші життєво важливі питання. З метою соціального захисту та охорони здоров'я були вжиті заходи щодо надання матеріальної допомоги ліквідаторам Чорнобильської катастрофи та постраждалим від неї, які працюють в управлінні.

20 квітня 2018 року працівники Житомирського МУВГ разом з працівниками Житомирського обласного управління водних ресурсів долучились до щорічної акції - День довкілля (День благоустрою).

Приведено до належного естетичного та санітарного стану прибережну смугу річки Кам’янка у межах м.Житомира, яка є притокою р. Тетерів. З берегів річки вивезено багато різного побутового сміття від пластикових пляшок і поліетиленової плівки, до битого скла і шиферу.Очищений берег річки Кам’янки знову став охайним і гарним місцем для відпочинку жителів обласного центру.Збереження водних ресурсів є важливою проблемою сучасності, тому закликаємо усіх мешканців Житомирщини до раціонального їх використання, охороняти водні ресурси від забруднення та засмічення.Окрім цього, колективом Житомирського МУВГ приведено до належного естетичного стану адміністративні будівлі та територія.

19 квітня 2018 року на базі Житомирського облводресурсів відбулася нарада за участі інженерів з охорони праці підвідомчих організацій. Учасники обімінялися досвідом та методами удосконалення роботи з питань охорони праці, підвели підсумки роботи за 2017 рік. В нараді прийняв участь інженер з ОП - Войтюк Ю.Ю.

29 березня 2018 працівникам управління було прочитано лекцію в рамках правопросвітницького проекту “Я маю право”. На лекції висвітлювались питання прав і свобод громадян України, що гарантовані їм Конституцією та законами України, зокрема право на повагу людської гідності. Це право є необхідним для нормального існування та розвитку людини. Змістом права на повагу до гідності людини є можливості усвідомлювати себе як особистість, поважати власні моральні принципи й етичні норми, наполягати на повазі до себе інших людей, державних органів та їх посадових і службових осіб. Поняття гідності людини пов’язується в основному з цінністю людини та оцінкою її значення і місця у суспільстві та державі.

22 березня 2018 року в рамках відзначення Всесвітнього дня води учням Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів управлінням проведено відкритий урок на тему «Вода для людей».

Начальник управління А.Дяченко прочитав лекцію на тему раціонального використання та охорону водних ресурсів. По даному питанню також виступила директор школи - Шлапак Галина Миколаївна.

В подальшому дітям було показано відеоролік «Річки України».

22 березня 2018 року в приміщені Черняхівської експлуатаційної дільниці відбулась нарада під головування начальника управління А.М. Дяченка за участі руслових ремонтерів з питання пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році, дотримання виконавської дисципліни та проведення уроку в Черняхівській гімназії «Про відзначення Всесвітнього дня води» з переглядом відео ролику «Річки України».

21 березня 2018 року в рамках відзначення Всесвітнього дня води в старших класах Рудня – Городищенської загальноосвітньої школи управлінням проведено відкритий урок на тему «Вода для людей».

Начальник управління А.Дяченко прочитав лекцію на тему раціонального використання та охорону водних ресурсів. По даному питанню також виступила директор школи О. Горбатюк.

В подальшому дітям було показано фільм «Малі річки України».Житомирське обласне управління водних ресурсів оголошує конкурс на кращий дизайн поштової марки з нагоди Всесвітнього дня води (22 березня).

Відзначення Всесвітнього дня води було започатковано у 1993 році за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Офіційна тема відзначення Всесвітнього дня води у 2018 році –Природа для води.

Всесвітній день води зосереджує увагу на важливості загального доступу до чистої води та питаннях збалансованого управління водними ресурсами.

Прийом робіт на конкурс триватиме з 5 січня до 2 лютого 2018 року. Роботу переможця буде використано для виготовлення марки у ПАТ «Укрпошта» за проектом «Власна марка».

Прийом робіт на конкурс триватиме з 5 січня до 2 лютого 2018 року.

Роботу переможця буде використано для виготовлення марки у ПАТ «Укрпошта» за проектом «Власна марка».

Ескізи відправляти на електронну скриньку: scwm@scwm.gov.ua

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Сімкова Євгенія Євгенівна, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу, тел.246-71-40.